V priebehu prvých týždňov ako aj počas roka sú možné drobné presuny deti v skupinách.        
V školskom roku 2019/20 budú deti rozdelené podľa úrovne plávania a veku do týchto skupín :

                                                     15:30 – 17:00

 

1. skupina

         2. skupina

3. skupina

4. skupina

  1.  

 Alexachin Timur

Gajdoš Dominik

Dubjelová Lenka

Gmucová Michaela

  1.  

 Gajdošová Ema

Chovanec Matej

Gumulák Daniel

Chovanec Tomáš

  1.  

 Gladišová Nina

Jozefík Filip

Gumulák Ján

Karniš Marko

  1.  

 Hermelová Dáša

Kantorová Alexandra

Jacko Marko

Korsch Michal

  1.  

 Jozefíková Alica

Lazorová  Nina

Kandráčová Lilien

Lichvár Ján

  1.  

Korschová Karolína

Lazorová Timea

Lazorová Ema

Solár Adam

  1.  

 Repková Bibiana

Rušin René

Poľančíková Lívia

Ščurka Jakub

  1.  

 Rusiňáková Ema

Šašala Peter

Repková Lea Michaela

Thyri Filip Jozef

  1.  

 Šima Samuel

Šimčák Matúš

Rusiňák Branislav

Timočková Michaela

  1.  

 Šimko Dávid

Šimková Anastázia

Rusiňák Dominik

Tomus Marek

  1.  

 Tomusová Monika

Thyriova Kiara Viktória

Timočko Timotej

Varga Ján

  1.  
Vasiliková Karin

Vorobeľová Katarína

Vilková Terézia

Vorobeľová Sofia
  13.     Gmuc Samuel
 
 

                                                                   

                                                        17:00 – 18:30

 

1. skupina

2. skupina

3. skupina

4. skupina

  1.  

Beňová Martina

Dlugoš Gregor

Dlugošová Lenka

Bučková Nina

  1.  

Fanclíková Bianka

Grech Dominik

Gladiš Lukas

Grechová Stanislava

  1.  

Fanclíková Vladimíra

Haviarová Alica

Imrichová Vanda

Hotáry Karin

  1.  

Guregová Katrin

Kovalčík Filip

Jarkovská Adelka

Kandráčová Viktória

  1.  

Jarkovský Branislav

Kuzmiak Michal

Jarkovská Katarína

Kiliany Oliver

  1.  

Kolumberová Lenka

Marhefkova Nina

Konkoľová Bianka

Kovalčíková Zara

  1.  

 

Raššová Kristína

Kyšeľa Miroslav

Lihaniová Sofia

  1.  

Özdemirci Štefan

Rinkovský Richard

Lackovič Samuel

Orlovská Kristína

  1.  

Šidlovská Laura

Semancik Michal

Pavelčáková Nelly

Pečarka Alexander

  1.  

Vaľko Richard

Semančík Tomáš

Sulirova Miriam

Semančíková Nelka

  1.  

Vislocká Ivona

Sulir Martin

Tomková Daniela

Stašák Šimon

  1.  

Vislocký Timotej

Šidlovský Šimon

Ulman Alex

Tančin Miloš